Kokë kriketi, BENMAN, krom-molibdenium, E-TORX 1/2" T24

Në stok
Kodi
110647
€3.45
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kombinimi perfekt I materialeve te celikut dhe karbonit, me nje finiture perfekte per ta perdorur me nje leve krikete me madhesi 1/2". Gjithashtu fortesia qe I jepet nga materiali Krom-Vanadium per ta bere perfekt ne qendrueshmeri. Keto koka kriketi jane projektuar per tu perdorur ne makinat e fundit apo makinerite speciale ku vidat dhe bulonat jane te tipit Yje apo "TORX"
Specifikime teknike
  • Materiali: Krom-molibdenium
  • Masa: 1/2" T24
  • Përmasat: 2" T24
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kokë kriketi, BENMAN, krom-molibdenium, E-TORX 1/2" T24
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved