Kosh magazinimi, tekstil, blu/e bardhë, Ø22 xH18 cm

Në stok
Kodi
03559
€8.77
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
I butë por rezistent, ky kosh i endur është ideal për dhomë fëmijësh, dhomë lojërash, dhomë lavanderie, tualete dhe dhoma të rriturish. Është një mënyrë e zgjuar për të mbajtur nën kontroll lodrat dhe aksesorët e ndryshëm.
Specifikime teknike
  • Kapak: Jo
  • Gjerësia: 22 cm
  • Lartësia: 18 cm
  • Materiali: Tekstil
  • Ngjyra: Gri
  • Marka: Deco Casa
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kosh magazinimi, tekstil, blu/e bardhë, Ø22 xH18 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved