Lavatriçe, Bosch, 7 kg, D, 1000 rpm, 14 programe, 52/72 dB, W60xD55xH85 cm

Në stok
Kodi
811888
2 vjet garanci
€720.90
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Lavatrice me Tekonologjine EcoSilence Drive, 7 kg, 1000 rpm, Klasi i Energjisë D. EcoSilence Drive: i qëndrueshëm, jashtëzakonisht i qetë dhe efikas. SpeedPerfect: pastrim perfekt në deri në 65% më pak kohë. ActiveWater Plus: kurseni ujë dhe para falë sistemit të rregullimit automatik të rrobave. Qetë si nje lavatriçe pëshpëritëse. Ekran LED i lehtë për t’u përdorur me kontroll me prekje dhe shumë mundësi shtesë siç janë fillimi i vonuar dhe treguesi i kohes se mbetur. Shtoni rrobat e harruara: lehtë mund të shtoni sende të harruara gjatë larjes.
Specifikime teknike
 • Klasi i efikasitetit të tharjes: N/A
 • Lloji i materialit të kazanit: Inoks
 • Lartësia: 85 cm
 • Klasi i energjisë: D
 • Thellësia: 55 cm
 • Klasi i efikasitetit të larjes: A
 • Kapaciteti: 7 kg
 • Gjerësia: 60 cm
 • Niveli i zhurmës: 52/72 dB
 • Numri i rrotullimeve në minutë: 1000 rpm
 • Marka: BOSCH
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lavatriçe, Bosch, 7 kg, D, 1000 rpm, 14 programe, 52/72 dB, W60xD55xH85 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved