Mbajtëse për tub uji, plastik

Në stok
Kodi
110001
€2.58
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Mbajtese vegla me material polipropileni është e përshtashme për mbajten e veglave dhe markushit ne hapesira te vogla.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Blu
  • Materiali: Plastike
  • Përmasat: N/A
  • Marka: Megatek
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtëse për tub uji, plastik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved