Pishine rrethore familjare me ulese Bestway, PVC, blu, 198x270xH51 cm / 821 Lt

Në stok
Kodi
798907
€84.36
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ideale per argetimin e familjes gjate sezonit veror. Permasat 198x270xH51 cm sigurojne vend te mjaftueshem per relaksimin e gjithe familjes dhe njekohesisht argetimin e femijeve.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 198x270xH51 cm
  • Kapaciteti: 821 Lt
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pishine rrethore familjare me ulese Bestway, PVC, blu, 198x270xH51 cm / 821 Lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved