Rrethues dekorativ me valezim, plastik, jeshil, 15x900 cm

Në stok
Kodi
110228
€7.11
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ne kopshtin tuaj dhe ne deshiren per rregullimin dhe sistemimin e bimeve dhe luleve, aksesoret jane nje pjese e rendesishme. Ndaj vjen ky aksesor per tju ndihmuar ne orientimin e bimeve per ti mbajtur te shendetshme dhe ne te njejten kohe per ti bere ne format apo drejtimet e duhura. Pra jepini formen dhe stilin e deshiruar kopshtit tuaj
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Jeshile
  • Përmasat: 15x900 cm
  • Materiali: Plastike
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Rrethues dekorativ me valezim, plastik, jeshil, 15x900 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved