Stopues dere me gominë, zink, gri,9x4 cm

Në stok
Kodi
110168
€1.97
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Stopues dere me gominet. Përmasa:9x4cm. Materiali:Zink. Perdorimi I ketyre aksesoreve vjen si nevoje ne perdorim si dhe mbrojtjen e mobiljeve apo dyerve tuaja. Duku u pershtatur ne ngjyra apo forma per ti bere ambjentet me terheqese. Materiale mjaft rezistente dhe finitura elegante.
Specifikime teknike
  • Materiali: Zink
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Stopues dere me gominë, zink, gri,9x4 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved