Stopues dere me gominë, gri, zink, 6.3x6.3 cm

Në stok
Kodi
110170
€4.64
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Stopues dere me magnet. Përmasa:6.3x6.3cm. Materiali:Zink. Perdorimi I ketyre aksesoreve vjen si nevoje ne perdorim si dhe mbrojtjen e mobiljeve apo dyerve tuaja. Duku u pershtatur ne ngjyra apo forma per ti bere ambjentet me terheqese. Materiale mjaft rezistente dhe finitura elegante.
Specifikime teknike
  • Materiali: Zink
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Stopues dere me gominë, gri, zink, 6.3x6.3 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved