Stopues dere me magnet, zink, gri, 9.5 x 43 cm

Në stok
Kodi
110167
€2.58
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Stopues dere me magnet. Përmasa:9.5x43cm. Materiali:Zink. Perdorimi I ketyre aksesoreve vjen si nevoje ne perdorim si dhe mbrojtjen e mobiljeve apo dyerve tuaja. Duku u pershtatur ne ngjyra apo forma per ti bere ambjentet me terheqese. Materiale mjaft rezistente dhe finitura elegante.
Specifikime teknike
  • Materiali: Zink
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Stopues dere me magnet, zink, gri, 9.5 x 43 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved