Vazo lulesh rrethore, RE-POT HOOP, plastike, gri, Ø20 cm, 3.2 lt

Në stok
Kodi
231898
€6.44
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
E lehte per t'u pastruar pa detergjent; Eshte teper e lehte; Reziston të Ngrohtin dhe të Ftohtin; Rezistent ndaj goditjeve; Eshte Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike si dhe eshte e riciklueshme.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Lartësia: 19 cm
  • Kapaciteti: 3.2 lt
  • Diametri: 20 cm
  • Marka: Teraplast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, RE-POT HOOP, plastike, gri, Ø20 cm, 3.2 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved