JU TREGOJME SI

 1. Një muaj festë, një muaj oferta në Megatek

  Muaji dhjetor ka mbërritur në Megatek i mbushur me magji, surpriza dhe oferta të pa konkurrueshme. Në këtë periudhë të veçantë për këdo, Megatek ka përgatitur një festë të vërtetë blerjesh me një gamë të gjerë produktesh dhe dhuratash. Çdo fëmijë, familje dhe biznes do të gjejë çdo gjë që i nevojitet në super ofertë. Për të zbuluar disa detaje nga surprizat që ju presin, ju ftojmë të lexoni artikullin që kemi përgatitur për ju.

  Lexo më shumë
 2. 5 modele divanësh për një dhomë ndenje sipas stilit tuaj

  Kur vjen puna te mobilimi i dhomës së ndenjes, përzgjedhja e divanit të duhur është një vendim kyç. Një divan nuk është thjesht një pjesë e mobiljeve, sepse krijon atmosferë dhe shërben si pikë fokale e hapësirës.

  Ndaj është e rëndësishme t’i kushtoni vëmendje detajeve,duke zgjedhur një model që jo vetëm përshtatet me dizajnin e përgjithshëm të dhomës por gjithashtu ofron komoditet dhe prakticitet.

  Kurseni kohën dhe paratë duke ndjekur sugjerimet tona për të marrë një ide të qartë të divanit që ju nevojitet.

  Lexo më shumë
 3. Ditët Kuq e Zi në Megatek: Gjithçka deri në 70% ulje dhe 30% kthim të vlerë në kasë

  A jeni gati për disa nga ofertat më të mëdha të vitit? Në Megatek, 6 ditët Kuq e Zi kanë filluar! Me një gamë të gjerë produktesh që variojnë nga elektroshtëpiake te artikuj sportiv, tani është koha ideale për të bërë ato blerje që keni pritur. Lexoni më poshtë për të zbuluar si mund të përfitoni nga këto 6 ditë MegaRisi.

  Lexo më shumë
 4. 5 gjëra esenciale për një Halloween të frikshëm dhe argëtues

  Halloween është koha e vitit kur drita dhe errësira bashkohen për të sjellë një festë të frikshme, një natë misteri dhe magjie - është koha e Halloween-it!

  Për të siguruar që ju dhe miqtë tuaj do të keni një Halloween të paharrueshëm, ne kemi përgatitur një listë të 5 gjërave esenciale që duhet të keni në dispozicion.

  Lexo më shumë
 5. Tapeti perfekt: Si të gjeni variantin ideal për çdo ambient të shtëpisë

  Nëse ju pëlqejnë ndryshimet në shtëpi dhe po mendoni se si t’i jepni një tjetër pamje dhomës suaj së gjumit, dhomës së ndenjes apo të fëmijëve tuaj, ju sugjerojmë ta nisni nga një tapet. Jo vetëm që i japin pamje tjetër ambientit por krijojnë rehati, zvogëlojnë nivelin e zhurmës dhe ndihmojnë në përmirësimin e klimës.

  Lexo më shumë
 6. Mbani shënime prindër, gjithçka që ju duhet për fillimin e vitit shkollor

  Pas përfundimit të sezonit të verës , vjen me hapa të shpejtë dita e hënë  e rikthimit në shkollë për fëmijët. Ata kanë emocione të ndryshme pasi nga njëra anë është ndarja me lirinë e verës dhe nga ana tjetër ngazëllimi për të takuar shokët dhe shoqet

  Lexo më shumë
 7. 7 përfitime që ju jep përdorimi i një scooteri elektrik

  Scooteri elektrik ka hyrë gjerësisht në të gjithë botën si një mjet transporti praktik, komod dhe i shpejtë

  Lexo më shumë
 8. Si të arrini ngjyrën perfekte në verë shpejt dhe në mënyrë të sigurt

  Nëse ju dhe familja juaj po shkoni në bregdet, iu rekomandojmë këshillat më të mira për plazh që do t'ju nevojiten për një arratisje argëtuese dhe pa stres.

  Lexo më shumë
 9. 1 Qershori: Krijoni një ditë magjike për fëmijën tuaj!

  Fëmijët janë drita e shtëpisë, ata sjellin gëzim, energji dhe shpresë në jetët tona. 1 Qershori, Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve, është një mundësi e shkëlqyer për të shprehur dashurinë tonë për ta dhe për të krijuar momente që do të mbeten në memorien e tyre gjatë.
  Ne ju sugjerojmë disa aktivitete që mund të zhvilloni...

  Lexo më shumë
 10. Si të kujdeseni për makinën tuaj gjatë ditëve të ftohta të dimrit

  Askush nga ne nuk dëshiron të jetë me vonesë për në punë, për të dërguar fëmijët në shkollë, për të mbyllur pazaret e mëngjesit, apo qoftë edhe për të mos humbur udhëtimin e preferuar në dëborë që kishit kaq gjatë që e prisnit. Temperaturat e ulëta dhe ngricat janë një sfidë më vete sa i përket problemeve që mund të sjellin për makinën. Dhe sigurisht ju nevojiten disa këshilla dhe produktet e duhura për të perballuar çdo të papritur. Le të fillojmë!

  Lexo më shumë
 11. Çfarë i duhet mikut tuaj me katër putra?

  Të mbash një qen në shtëpi ka shumë efekte pozitive, aq sa mund t’ju ndryshojë jetën dhe mënyrën se si i shihni gjërat. Ai meriton të jetë një anëtar i familjes tuaj në vend që të jetë një “çudi e një dite”.  Duhet të jemi të kujdesshëm ndaj nevojave të miqve tanë  duke i plotësuar me  produktet e duhura të higjenës, qafore apo zinxhirë të rehatshëm, por pse jo dhe për lodra rezistente për t'i falur pakëz argëtim.

  Lexo më shumë
 12. Tavolina mesi për një ambient që i përshtatet stilit tuaj!

  Tavolinat e mesit dhe ato të këndit nuk konsiderohen më si mobilje opsionale, por janë ndër elementët kryesorë të dekorimit të shtëpisë. Më parë, përdorimi i tyre ishte i kufizuar për vendosjen e pijeve gjatë qëndrimit ulur, por një tavolinë është më shumë se kaq. Sot, një tavolinë mesi është e domosdoshme për të kompletuar ambientin e ndenjes si në dekorim ashtu edhe në prakticitetin që ofron.

  Zgjedhja e një tavoline mesi mund të jetë e vështirë nëse nuk jeni të njohur me modelet e ndryshme. Megatek do t'ju ndihmojë të njiheni me të gjitha modelet e disponueshme dhe avantazhet unike të secilit lloj.

  Lexo më shumë
 13. 10 gjëra të nevojshme për të përballuar dimrin!

  Temperaturat janë ulur ndjeshëm dhe të gjithë duam të qëndrojmë ngrohtë dhe të kemi rehatinë e nevojshme në shtëpi. Ja disa gjëra të nevojshme për të qëndruar ngrohtë këtë dimër.

  Lexo më shumë
 14. Kurse energjinë kujdesu për të ardhmen

  Të gjithë të apasionuarit e verës tani mund ta bëjnë vetë atë! Me pak mundim tashmë ti mund të shijosh verën tënde të bërë vetë, me përkushtim dhe në mënyrë artizanale. Si? Ndiq hapat...

  Lexo më shumë
 15. Disa truke të thjeshta për nënat në plazh

  Nëse ju dhe familja juaj po shkoni në bregdet, iu rekomandojmë këshillat më të mira për plazh që do t'ju nevojiten për një arratisje argëtuese dhe pa stres.

  Lexo më shumë
Faqja
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved