Ekstraktor me avull për lëngje frutash

Out of stock
Kodi
789003
€283.25
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ekstrator frutash me avull, prej materiali inoksi, përdoret për të bërë lëng frutash Bio të paserizuar. Avulli I gjeneruar në kontenitorin e poshtëm të ujit depërton midis frutave, perimeve duke skstratuar më të mirën e vlerave ushqyese të tyre. Njëkohësisht lëngu del i pasterizuar dhe mund të ruhet gjatë në shishet e qelqit.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 2 lt
  • Materiali: Inoks
  • Paketimi: 1 copë
  • Ngjyra: Argjend
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ekstraktor me avull për lëngje frutash
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved