Fundore pllakash 2.7m alumin I argjente 10mm

Në stok
Kodi
331010
€17.86
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ata që vlerësojnë një pamje të bukur si dhe cilësinë e lartë, do të mbeten të impresionuar nga ky profil . Ai mund të përdoret për pjeset fundore te Polikarbonatit,Lamiantit,Xhamave,Pllakavedhe për mbulim e hapësirave. Profili është në material alumin dhe të impresionon me rezistencën që ka ndaj goditje
Specifikime teknike
  • Masa: 10mm
  • Gjatësia: 270cm
  • Materiali: Alumin
  • Marka: Arcansas
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fundore pllakash 2.7m alumin I argjente 10mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved