Mbajtëse vazo lulesh (për 7 vazo), metalike, jeshile, 83xH70 cm

Out of stock
Kodi
231362
€75.50
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Suportet tona të vazove janë shtojca elegante dhe e përsosur për cdo bime dhe lule. Shton bukuri dhe stil, si në ambientet e jashtme ashtu edhe në të brëndshme. Të përbëra nga metali i qëndrueshme dhe i fortë, këto suporte garantojne vite të tëra bukurie. Përmasat e vazos: Ø20 xH17 cm (x1); Përmasat e vazos: Ø17 xH18 cm (x1); Përmasat e vazos: Ø12 xH11 cm (x4)
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Jeshile
  • Nevojitet montim: Po
  • Materiali: Metalike
  • Gjerësia: 83 cm
  • Lartësia: 70 cm
  • Marka: MEGATEK
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtëse vazo lulesh (për 7 vazo), metalike, jeshile, 83xH70 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved