Ndricues muri 1XE27, 60W, 45x30h cm

Në stok
Kodi
331527
€46.81
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Drita në hapsirat e brendëshme është një element që hijeshon dhe shndërron ambientin, duke krijuar kontraste të lehta dritë-hijeje dhe duke evidentuar volumetritë e detajet arkitektonike. Ky ndriçues muri sjell elegancë, finesë dhe mundësi të pafundme kombinimesh me elementë të dekoreve tuaja me ngjyrë: të zezë, bezhë, kafe, jeshile etj, duke përsosur estetikisht dhe funksionalisht hapsirat tuaja me një cilësi të garantuar
Specifikime teknike
  • Fuqia: 1x60 W
  • Numri i llambave: 1
  • Tensioni: 220-240 V
  • Shkalla e mbrojtjes: IP20
  • Përfshihen llambat: Jo
  • Materiali: Metal
  • Tipi: Ndriçues Muri
  • Masa: 45x30h cm
  • Lloji i portollambës: E27
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndricues muri 1XE27, 60W, 45x30h cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved