Ndricues I jashtem Inoksi te cilesise se larte

Në stok
Kodi
41072
Special Price €12.26 Ishte €30.90
Ju kurseni 60% ose €18.64
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Fasada e ndriçuar e kopshteve, verandave është një detaj diferencues I banesave,bareve dhe restoranteve duke ju dhënë hapsirave të jashtme një pamje sa më ftuese dhe elegante. Ndricuesi I jashtëm me llamba LED I ndërtuar nga materiali I inoksit ju garanton cilësinë e dëshiruar të ndricimit duke ju kursyer energji dhe para,,rezistencë të lartë ndaj agjenteve të jashtëm atmosferikë duke ju shtuar hapsirave tuaja të jashtme stil dhe funksionalitet edhe në orët ku ndriçimi natyral mungon. Kujdesuni për detajet e vogla që bëjnë diferencën!
Specifikime teknike
 • Materiali: Inoks/plastik
 • Lloji i llambave: LED
 • Tipi: Ndricues I jashtëm
 • Lartësia: 23cm
 • Gjerësia: 6cm
 • Numri i llambave: 16
 • Thellësia: 10cm
 • Tensioni: 230V
 • Modeli: Ndricues muri
 • Shkalla e mbrojtjes: IP44
 • Përfshihen llambat: Po
 • Marka: Romaantic
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndricues I jashtem Inoksi te cilesise se larte
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved