Pasqyre Arteamis .80x60x0.5cm.

Out of stock
Kodi
01394
€51.40
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pasqyra Arteamis është një pasqyrë e këndshme, që i shton veçantinë ambientit të Banjos suaj.Pasqyra ,ka elementet e një dizenjoje elegante , të cilat kombinohen më së miri me formën e saj.Paketimi përfshin të gjithë elementët e nevojshëm për montim të thjeshtë dhe të shpejtë.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 60 cm
  • Gjatësia: 80 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pasqyre Arteamis .80x60x0.5cm.
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved