Pizhama për femra, Diana, poliestër dhe pambuk, menge e shkurter, S,M,L,XL, 1 palë

Në stok
Kodi
788968
€10.20
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pizhama për femra, të cilat përfshijnë një bluze me jakë të rrumbullakët, me kopsa dhe me mëngë të shkurtra, dhe një palë pantallona të shkurtra, në ngjyra të ndryshme, prej materiali 100% pambuk, me veti hipoalergjike dhe antibakteriale, i cili nuk shkakton irritim në lëkurë, përthith lagështinë e tepërt, është higjienik dhe ka veti rregulluese të temperaturës së trupit. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 palë
  • Materiali: Pambuk-poliester
  • Ngjyra: Mikse
  • Masa: S,M,L,XL
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pizhama për femra, Diana, poliestër dhe pambuk, menge e shkurter, S,M,L,XL, 1 palë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved