Set 2 karrige + 1 kolltuk dopjo + 1 tavolinë me supinë xham, gri antrazit, 60x74xH75 / 114x74xH75 / 75x44xH40 cm

Në stok
Kodi
797946
Special Price €119.38 Ishte €256.47
Ju kurseni 53% ose €137.09
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Kombinimi perfekt midis rezistences, rehatise dhe stilit, per hapesiren tuaj te jashtme. Ky set eshte projetuar per te sjelle qendrueshmerine e larte te celikut dhe elegancen e stilit minimalist. Dizajni modern, I shton nje prejke te sofistikuar ambientit. Linjat e pastra mundesojne adaptimin e setit me stile te ndryshme dekorimi. Struktura e lyer me tekniken elektrostatike, garanton rezistence ndaj ndryshkjes dhe thjeshtesi te larte mirembajtje.
Specifikime teknike
  • Materiali: Celik
  • Përmasat: Karrige60x74xH75 cm/kolltuk114x74xH75 cm/tavoline75x44xH40 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set 2 karrige + 1 kolltuk dopjo + 1 tavolinë me supinë xham, gri antrazit, 60x74xH75 / 114x74xH75 / 75x44xH40 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved