Tavolinë ovale Atcoplast, plastike, jeshile, 83x127xH72 cm

Në stok
Kodi
799063
Special Price €35.95 Ishte €72
Ju kurseni 50% ose €36.05
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tavolina ovale "Atcoplast" në ngjyrën jeshile është një zgjedhje e freskët dhe moderne për të shtuar një prekje të ngrohtë dhe tërheqëse në ambientin tuaj. 1. **Materiali dhe ngjyra:** Tavolina është e bërë nga plastika në ngjyrën jeshile, një zgjedhje e shkëlqyer për të sjellë një atmosferë të freskët dhe tërheqëse. Plastika është e qëndrueshme dhe e lehtë për të pastruar, duke e bërë atë një zgjedhje të përshtatshme për përdorim të përditshëm. 2. **Dimensionet:** - Gjerësia: 83 cm - Gjatësia: 127 cm - Lartësia: 72 cm 3. **Dizajni:** Tavolina ka një dizajn oval, i cili jep një ndjesi të butë dhe tërheqëse në ambientin ku vendoset. Forma e saj ovale dhe ngjyra jeshile e bëjnë atë një pikë fokale tërheqëse për çdo dhomë. 4. **Përdorimi:** Kjo tavolinë ovale është ideale për përdorim në ambiente të brendshme si sallone, dhoma ndenjeje, kuzhina, ose ambiente zyrash. Mund të përdoret për të pritur mysafirë, për të mbajtur pije ose ushqim, ose për të shërbyer si hapësirë pune. 5. **Montimi:** Tavolina vjen me pjesët e nevojshme dhe udhëzimet për montim. Montimi është i thjeshtë dhe mund të kryhet në pak minuta. Tavolina ovale "Atcoplast" në ngjyrën jeshile ofron një kombinim të shkëlqyer të stilizimit modern dhe funksionalitetit. Me dimensionet e saj të përshtatshme dhe dizajnin e saj tërheqës, ajo do të jetë një shtesë e shkëlqyer për çdo ambient të shtëpisë ose zyrës.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 83x127xH72 cm
  • Materiali: plastike
  • Ngjyra: jeshile
  • Përdorimi: I jashtem
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë ovale Atcoplast, plastike, jeshile, 83x127xH72 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved