Vazo lulesh rrethore, qeramike, kafe, Ø15 xH15 cm

Out of stock
Kodi
231623
€5.10
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazoja e lules me formën e saj rrethore me gdhendje. Linjat impresive e bëjnë këtë vazo një dhuratë të mrekullueshme për të apasionuarit pas kopshtit. Vazoja e lules do të përmirësojë dhe zbukurojë dekorin e kopshtit tuaj. Detajet dhe stili i kësaj vazoje dhuron një vështrim të paarritshëm në projektin tuaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kafe
  • Materiali: Qeramike
  • Lartësia: 15 cm
  • Diametri: 15 cm
  • Marka: Florey
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, qeramike, kafe, Ø15 xH15 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved