Vazo lulesh, qeramike, e bardhë, Ø26.5 xH10 cm

Në stok
Kodi
231630
Special Price €9.01 Ishte €12.88
Ju kurseni 30% ose €3.87
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazoja e lules me varje me formën e saj rrethore me gdhendje. Linjat impresive e bëjnë këtë vazo një dhuratë të mrekullueshme për të apasionuarit pas kopshtit. Vazoja e lules me varje do të përmirësojë dhe zbukurojë dekorin e kopshtit tuaj. Detajet dhe stili i kësaj vazoje dhuron një vështrim të paarritshëm në projektin tuaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E bardhë
  • Materiali: Qeramike
  • Lartësia: 10 cm
  • Diametri: 26.5 cm
  • Marka: Florey
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, qeramike, e bardhë, Ø26.5 xH10 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved