Vazo lulesh, porcelani, e bardhe dhe e verdhe, Dia.8.5xH8.5 cm

Në stok
Kodi
05975
€3.35
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një vazo e bukur dhe elegante është e përkryer për të shtuar një kontakt të pasur në shtëpinë tuaj. Kjo vazo e punuar me karakteristika të thjeshta me një fund mahnitës është një dhuratë e përkryer për ata që duan një grimë luksi në jetën e tyre.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 8.5 cm
  • Diametri: 8.5 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, porcelani, e bardhe dhe e verdhe, Dia.8.5xH8.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved