Vazo lulesh rrethore, SPLOFY, plastike, kaltër, Ø15.7xH13.2 cm, 1.7 lt

Në stok
Kodi
231703
Special Price €1.29 Ishte €2.58
Ju kurseni 50% ose €1.29
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Koleksioni SPLOFY pasqyron dritën dhe ekspozon strukturën e bukur. Modeli origjinal dhe unik jep një ndjesi te ngrohte familjare - është nje vazo dekorative - vjen me një finiture elegant i frymëzuar nga bukuria e mobiljeve aziatike të thurur - i përshtatshëm për ambiente të mbyllura dhe ambiente te jashtëm - Rezistent ndaj rrezeve UV
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kaltër
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Lartësia: 13.2 cm
  • Kapaciteti: 1.7 lt
  • Diametri: 15.7 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, SPLOFY, plastike, kaltër, Ø15.7xH13.2 cm, 1.7 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved