Fare fasule(sonate)

Në stok
Kodi
331196
€1.25
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vlerat ushqyese tebimeve bishtajore kane kryesisht përmbajtje të lartë të proteinave të kualitetit të mirë, sepse ato përbëhen nga amino acidet esenciale. Ato janë një burim i karbohidrateve dhe të sjellë një sasi të vogël të përmbajtjes së lipideve.Sjellë gjithashtu, fibra, vitamina B dhe minerale si hekur, kalcium, fosfor, kalium dhe magnez. Megatek ju ofron te gjithe gamen e farave te sallatave Bavicchi.Eshte nje produkt qe ju nevojitet kopshtit tuaj.
Specifikime teknike
  • Marka: Bavicchi
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fare fasule(sonate)
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved