Matravida dhe meshkuj filetimi 39copë, krom-vanadium

Në stok
Kodi
110380
€37.90
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Drejtimet e ndryshme ne profesion sjellin dhe zgjerimin e fushes se perdorimit te veglave te ndryshme. Ky set matravidash me 39 cope shtohet te apasionuarve ne fushat e mekanikes . Me nje finiture perfekte dhe material shume rezistent per te arritur rezultate te shkelqyera. Shume te lehta ne perdorim duke shtuar efikasitet ne punen tuaj precize.
Specifikime teknike
  • Materiali: Krom-Vanadium
  • Masa: 3-12mm
  • Përmasat: N/A
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Matravida dhe meshkuj filetimi 39copë, krom-vanadium
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved