Set me hapes vrimash me goditje. Materiali:Celik

Në stok
Kodi
110215
€14.94
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Drejtimet e ndryshme ne profesion sjellin dhe zgjerimin e fushes se perdorimit te veglave te ndryshme. Ky set aksesoresh I shtohet te apasionuarve ne fushat e mekanikes . Me nje finiture perfekte dhe material shume rezistent per te arritur rezultate te shkelqyera. Shume te lehta ne perdorim duke shtuar efikasitet ne punen tuaj precize.
Specifikime teknike
  • Materiali: Celik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set me hapes vrimash me goditje. Materiali:Celik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved