Precinues per tenda. Materiali: metalike

Në stok
Kodi
110000
€5.61
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Precinues per tenda. Materiali: metalike. Nje produkt ideal per te krijuar lidhje per tendat tuaja, si dhe formen perfekte per kapjen e tyre nga krahu tjeter. Mjaft e lehte ne perdorim.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalik
  • Marka: Brixo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Precinues per tenda. Materiali: metalike
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved