Pompe manuale per vajisje, 250CC. Materiali:Metalik

Në stok
Kodi
110185
€2.68
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pompe manuale per vajisje, 250CC. Materiali:Metalik. Perdorimi I veglave te punes vjen si nevoje ne punet e perditeshme ne fushen e mekanikes, kopshtarise dhe me gjere. Prodhuar nga materiale te temperuara dhe me finitura perfekte per te arritur rezultatet e deshiruara
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pompe manuale per vajisje, 250CC. Materiali:Metalik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved