Eau de parfum (EDP) për femra, Trussardi, qelq, 30 ml, rozë dhe gold, 1 copë

Në stok
Kodi
788903
€75.19
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Eau de parfum (EDP) për femra, me përqendrim 15-20 % të vajrave esencialë (parfum), i pasuruar me ekstrakt lulesh të bardha, vaj Neroli, lule manushaqe, esencë domateje, ekstrakt mandarine italiane, lule dalia, jaseminë, ekstrakt lule livande, dru sandali dhe mente Patchouli. Ka një aromë delikate dhe të freskët lulesh dhe frutash mesdhetare. Të spërkatet 12-18 cm larg trupit, ndërsa për një aromë më të fortë të aplikohet në kyçet e duarve, në qafë, parakrahë dhe pas veshëve.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Rozë dhe gold
  • Materiali: Qelq
  • Paketimi: 1 copë
  • Kapaciteti: 30 ml
  • Marka: Trussardi
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Eau de parfum (EDP) për femra, Trussardi, qelq, 30 ml, rozë dhe gold, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved