Fare aromatike(majdanoz)

Në stok
Kodi
331055
€0.85
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Megatek ju ofron te gjithe gamen e farave te perimeve Bavicchi. Të gjitha paketat kanë informacion mbi karakteristikat e farës, vlerat ushqyese të produktit.Farat bavicchi jane produkte te garantuara dhe te certefikuara.Kultivoni, kopshti ju lejon të bashkoheni në një hobi fun dhe të lehtë për të gjithë familjen me sigurinë e një produkti të vërtetë, të shëndetshëm dhe të përshtatshëm.Eshte nje produkt qe ju nevojitet kopshtit tuaj.
Specifikime teknike
  • Përmban: Vitamine: A, B1, B2, C Calorie per 100 g: 60
  • Periudha e mbjelljes: Mars-Tetor
  • Marka: Bavicchi
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fare aromatike(majdanoz)
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved