Pizhama për femra, Diana, poliestër dhe pambuk, me rripa, S, M, L, Xl, 1 palë

Në stok
Kodi
788969
€10.20
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pizhama për femra, të cilat përfshijnë një kanotierë me jakë të rrumbullakët, dhe një palë pantallona të shkurtra, në ngjyra të ndryshme, prej materiali 100% pambuk, me veti hipoalergjike dhe antibakteriale, i cili nuk shkakton irritim në lëkurë, përthith lagështinë e tepërt, është higjienik dhe ka veti rregulluese të temperaturës së trupit. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 palë
  • Materiali: Pambuk-poliester
  • Ngjyra: Mikse
  • Masa: S, M, L, Xl
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pizhama për femra, Diana, poliestër dhe pambuk, me rripa, S, M, L, Xl, 1 palë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved