Zbukurues kopshti, poliresin, shumëngjyrëshe, 6x7xH9.5 cm

Në stok
Kodi
231886
€2.15
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo statujë kopshti është një figurë dekorative që sjell relaksim në kopshtin tuaj. Skalitur me imagjinatë dhe hedhur në rrëshirë me cilësi, kjo statujë është pikturuar për një vështrim të gjallë.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 7 cm
  • Gjerësia: 6 cm
  • Lartësia: 9.5 cm
  • Materiali: Poliresin
  • Nevojitet montim: Jo
  • Ngjyra: Shumëngjyrëshe
  • Marka: Pro garden
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Zbukurues kopshti, poliresin, shumëngjyrëshe, 6x7xH9.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved