Zbukurues kopshti me sensor, poliresin, bezhë, H13 cm

Në stok
Kodi
231882
€6.45
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky Zog dekorativ me muzike është një figurë dekorative që sjell relaksim në kopshtin tuaj. Skalitur me imagjinatë dhe cilësi.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 13 cm
  • Materiali: Poliresin
  • Nevojitet montim: Jo
  • Ngjyra: Bezhë
  • Marka: Niet Van Toepassing
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Zbukurues kopshti me sensor, poliresin, bezhë, H13 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved