Dekorues kopshti, qelq, rozë/lejla/bluportokalli, Ø9 xH12.5 cm

Në stok
Kodi
231768
€5.05
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Me kapesen e insekteve ju nuk do të keni më kimikate, aroma të këqija, sprucatorë irritues, ajër të ndotur për njerëzit dhe kafshët shtëpiake. Kjo pajisje është ideale për përdorim shtëpiak,fabrika,spitale,, dhoma të ftohta, dhe për vende të tjera. .
Specifikime teknike
  • Diametri: 9 cm
  • Lartësia: 12.5 cm
  • Materiali: Qelq
  • Ngjyra: Rozë/lejla/bluportokalli
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dekorues kopshti, qelq, rozë/lejla/bluportokalli, Ø9 xH12.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved