Shportë dekorative për lule, metalik/thurje natyrale, Ø30 cm

Në stok
Kodi
110227
€6.08
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shporte me thurje natyrale 12". Jepuni me shume atmosfere kopshteve dhe verandave tuaja duke perdorur vazot dhe shportat per lulet dhe kopshtet e varura. Te thurura me fije naturale duke ju afruar me natyren ne makimum.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 30 cm
  • Materiali: Metalik/Natyral
  • Ngjyra: Kafe
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shportë dekorative për lule, metalik/thurje natyrale, Ø30 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved