Rulon me bisht për lyerje me bojëra universale siperfaqe te jashtme Përmasa:18cm

Në stok
Kodi
110088
€13.91
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Rulon profesional I shtohet games se veglave te lyerjes . Ky rulon është I lehte, lyen shpejt dhe lehtesisht I përdorshem. Ky është I përshtashem për cdo sipërfaqe dhe për vende te vogla. përdoret për te lyer kuzhina, banjo, korridore, mobilje druri etj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Masa: 18cm
  • Marka: Nespoli
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Rulon me bisht për lyerje me bojëra universale siperfaqe te jashtme Përmasa:18cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved