Tub bakri dysh i izoluar. Permasa: 9.52X0.80+12.7X0.80X20m

Në stok
Kodi
10479
Special Price €102.67 Ishte €157.58
Ju kurseni 35% ose €54.91
Bobinë (20 Metër Linear)
Shpërndaj:
Tub bakri dysh i izoluar,kjo kategori tubash gjen perdorim ne sistemet e kondicionimit,struktura me 2 dimensione eshte e projektuar per perdorim masiv ,e pershtatshme per kategorine me te madhe te kondicionereve,Veshja e jashtme nuk lejon ndikimin e temperaturave te ambientit,dhe konstruksioni prej bakri sherben si percues mjaft I mire.
Specifikime teknike
  • Tipi: I izoluar
  • Gjatësia: 20ml
  • Volumi: 68x68x20 cm
  • Materiali: Baker
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tub bakri dysh i izoluar. Permasa: 9.52X0.80+12.7X0.80X20m
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved