Tub bakri dysh i izoluar. Permasa: 9.52X0.80+15.88X1.00X20m

Në stok
Kodi
10480
Special Price €152.90 Ishte €230.01
Ju kurseni 34% ose €77.11
Bobinë (20 Metër Linear)
Shpërndaj:
Tub bakri dysh i izoluar,kjo kategori tubash gjen perdorim ne sistemet e kondicionimit,struktura me 2 dimensione eshte e projektuar per perdorim masiv ,e pershtatshme per kategorine me te madhe te kondicionereve,Veshja e jashtme nuk lejon ndikimin e temperaturave te ambientit,dhe konstruksioni prej bakri sherben si percues mjaft I mire.
Specifikime teknike
  • Tipi: I izoluar
  • Gjatësia: 20ml
  • Volumi: 68x68x20 cm
  • Materiali: Baker
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tub bakri dysh i izoluar. Permasa: 9.52X0.80+15.88X1.00X20m
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved