Varëse dekorative, jutë, shumëngjyrëshe, Ø11.5 xH35 cm

Në stok
Kodi
232177
€12.26
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo është përdorur tradicionalisht si talismans për të mbrojtur njerëzit që flenë, zakonisht fëmijë, nga ëndrrat e këqija dhe makthet. Varni në dhomat e gjumit ose dhomat e ndenjes për një shtesë të bukur të dekor, dhe shpresoni se ju sjell ëndrrat e ëmbla për ju dhe familjen tuaj!
Specifikime teknike
  • Materiali: Jutë
  • Lartësia: 35 cm
  • Ngjyra: Shumëngjyrëshe
  • Diametri: 11.5 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Varëse dekorative, jutë, shumëngjyrëshe, Ø11.5 xH35 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved