Vazo lulesh, ANFORA, qeramike, terrakota, Ø22 xH20 cm

Në stok
Kodi
230850
€10.90
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazoja e lules ANTICO me formën e saj rrethore me gdhendje. Linjat impresive e bëjnë këtë vazo një dhuratë të mrekullueshme për të apasionuarit pas kopshtit. Vazoja e lules ANTICO do të përmirësojë dhe zbukurojë dekorin e kopshtit tuaj. Detajet dhe stili i kësaj vazoje dhuron një vështrim të paarritshëm në projektin tuaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Terrakota
  • Materiali: Qeramike
  • Vrimë kulluese: Jo
  • Lartësia: 20 cm
  • Diametri: 22 cm
  • Marka: AnticoMestiere
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, ANFORA, qeramike, terrakota, Ø22 xH20 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved