Metër shirit, BRIXO, plastik, 50 m

Në stok
Kodi
110450
€24.21
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Meter metalik me përmasë 50 m dhe kase te gomuar,përdoret gjeresisht ne shtepi,nga specialiste ne fushen e ndertimit etj.Metri është I prodhuar nga nje material rezistent nga goditjet ose përplasjet.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Gjatësia: 50 m
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Metër shirit, BRIXO, plastik, 50 m
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved