Mikrometër, çelik, 70-100 mm

Në stok
Kodi
110626
€20.50
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Mikrometër 70-100 mm perdoret gjeresisht ne fushen e mekanikes por dhe me gjere, per matjen shume precize te detaleve, apo materialeve te tjera, per prerje me kend si dhe verifikime, matje pas nje prodhimi apo riparimi.
Specifikime teknike
  • Materiali: Çelik
  • Gjatësia: 250mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mikrometër, çelik, 70-100 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved