Thike profesionale, Fiskars, Universal Knife, me mprehes, 215 mm

Në stok
Kodi
110436
€17.41
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Nje produkt profesional ne perdorim dhe ne jetegjatesi . Krah me cilësi të lartë dhe dorezë ergonomike për përdorim të përgjithshëm. Teh i cilësisë së lartë që zgjat më shumë Mprehës i integruar, i lehtë për t'u përdorur Sheath i kthyeshëm për përdorim të dyfishtë Dorezë ergonomike me 3 komponentë (patentë në pritje) Çelik inox
Specifikime teknike
  • Përmasat: 215 mm
  • Ngjyra: E zezë/Portokalli
  • Materiali: Çelik/Plastik
  • Marka: Fiskars
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Thike profesionale, Fiskars, Universal Knife, me mprehes, 215 mm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved