Kosh magazinimi, tekstil, bezhë/gri, 33x30xH20 cm

Out of stock
Kodi
04796
€9.17
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
E butë, por rezistente, kjo shportë e endur është ideale për dhomë fëmijësh, dhome lojërash, dhomë lavanderie, banjo dhe dhoma të rriturish. Është një mënyrë e zgjuar për të mbajtur nën kontroll lodrat dhe aksesorët e ndryshëm.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 30 cm
  • Kapak: Jo
  • Gjerësia: 33 cm
  • Lartësia: 20 cm
  • Materiali: Thupër dhe tekstil
  • Ngjyra: Rozë/e bardhë
  • Marka: Disrael
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kosh magazinimi, tekstil, bezhë/gri, 33x30xH20 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved