Kuti magazinimi, druri, e bardhë, 36x35xH63 cm

Në stok
Kodi
04326
Special Price €20.50 Ishte €45.84
Ju kurseni 55% ose €25.34
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Qoftë si një pjesë dekorative ose si pjesë e magazinimit dhe organizimit tuaj, ky kosh argëtues është e sigurt se do të bëhet një pjesë e preferuar e dekorit të shtëpis tuaj. Ky kosh punim dore me thupra shelgu inspiruese mund të perdoret në lavanderi dhoma gjumi apo dhoma ndenje duke shtuar stil dhe funksionalitet.
Specifikime teknike
  • Materiali: Druri
  • Ngjyra: Natyrale
  • Lartësia: 63 cm
  • Kapak: Po
  • Thellësia: 35 cm
  • Gjerësia: 36 cm
  • Marka: Sweet Home
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kuti magazinimi, druri, e bardhë, 36x35xH63 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved