Vazo lulesh katrore, LOFLY, plastike, gri, 28.9x28.9xH43.9 cm, 24.3 lt

Out of stock
Kodi
230993
Special Price €10.45 Ishte €14.94
Ju kurseni 30% ose €4.49
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo për perdorim ne ambjente te mbyllura/shtepie dhe ambjente te jashtme. Pjata e vazos është e perfshire; E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike. (pjata e vazos që duhet të përdoret kod: 231165)
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Thellësia: 28.9 cm
  • Lartësia: 43.9 cm
  • Kapaciteti: 24.3 lt
  • Gjerësia: 28.9 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh katrore, LOFLY, plastike, gri, 28.9x28.9xH43.9 cm, 24.3 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved