Aksesore per havi me gaz, Kemper, 3 cope

Në stok
Kodi
607690
€16.38
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Set me tre aksesorë zëvendësues të përbërë nga djegës me fuqi të lartë (Ø 9,5 mm), majë me ajër të nxehtë dhe majë flakë të sheshtë. Ideale për tkurrjen e nxehtësisë dhe heqjen e bojës. Mund të përdoret në mikrosaldatorin kod ( 607688 ).
Specifikime teknike
  • Paketimi: 3 cope
  • Marka: KEMPER
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Aksesore per havi me gaz, Kemper, 3 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved