Çadër ambjenti, qëndrore, e bardhë, poliestër, 270x270 cm

Në stok
Kodi
79709
Special Price €47.28 Ishte €112.27
Ju kurseni 58% ose €64.99
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Cadra "VERANDA" me permase 2.7 x 2.7M, eshte e duhura per cdo, Bafe, Bar dhe Restorant dhe verandat/ kopshtet e shtepive tuaja Me nje cilesi dhe qendrueshmeri shume te mire, kjo cader e cila hapet dhe mbyllet lehtesisht me shtytje eshte e duhura, pasi eshte me nje cmim fantastik, ka stukture me ngjyre te bardhe e cila eshte mjaft moderne dhe kombinon me lehtesi per arredimin dhe nje super funksionalitet te ambientit te jastem. Me nje tub metalik kjo cader eshte shume e qendrueshme dhe mjaft praktike ne perdorim.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 270 cm
  • Materiali i veshjes: Poliester
  • Ngjyra: e bardhë
  • Materiali: poliestër
  • Gjerësia: 270 cm
  • Diametri i tubit: 48mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çadër ambjenti, qëndrore, e bardhë, poliestër, 270x270 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved