Çezëm për ambient të jashtëm, MONTELUPO, qeramike, terrakotë, 56x36xH124 cm

Në stok
Kodi
231209
€254.93
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Është e garantuar qe jetegjatesia e ketij produkti te shkoje të paktën 10 vjet duke I rezistuar te ftohtit si dhe kushteve te ndryshme klimaterike. Ky material iu reziston temperaturave të ulta qe shkojne deri ne -20°C. Krijoni shatërvanin në kopshtin e shtëpisë tuaj dhe do të jeni në gjendje të kaloni orë të gëzueshme pranë shtëpisë suaj. Gjithashtu ky shatërvan është I përshtatshëm për biznese ( restorante, kafe, bare) që duan të kenë pamje dhe tinguj të një ujëvare, por nuk mund ta krijojnë në ambjentet e tyre. Pamja e kopshtit të shtëpisë apo e ambjentit në të cilën është vendosur , do të duket e mrekullueshme. Eshtë i lehtë për tu montuar dhe mirëmbajtur.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 36 cm
  • Lartësia: 124 cm
  • Gjerësia: 56 cm
  • Materiali: Qeramike
  • Ngjyra: Terrakotë
  • Marka: AnticoMestiere
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çezëm për ambient të jashtëm, MONTELUPO, qeramike, terrakotë, 56x36xH124 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved